• Dil

Hakkımızda

Püskülü Efe Çerçeveleri 6 yıldır varlığını sürdüren bir aile şirketi olup 10 kişilik bir ekip ile çalışmaktadır. 5 kişi atölyemizde, 5 kişi satış ve tasarım kısmıyla ilgilenmektedir.  Ana şirketimiz olan Elit Fotoğraf Evi bünyesinde faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Amaçlarımız doğrultusunda her zaman farklı ve yenilikçi olmayı hedefliyoruz. Yeni trendleri  ve teknolojiyi yakından takip ediyor, iç-dış piyasayı dengeleyerek uygun içerik ve uygun fiyatlı ürünler çıkartmaya gayret ediyoruz.

2017’den bu yana kişiye özel baskılarımız, fotoğraflarımız ve çerçevelerimizi geliştirdiğimiz bu yolda online mağazamız olan puskulluefe.com’da siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Şirketimiz bünyesindeki ahşap ürünlerimiz %100 doğal olmakla beraber bizlere ham bir şekilde ulaşmaktadır. Bizler ham ahşabı işleyip özgün tasarımlara dönüştürüyoruz. Çerçevelerimizin ipleri hasır, boyaları da sağlığa zararlı madde içermeyen ürünlerle renklendirilmektedir.


"Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet" anlayışıyla kurulan Püsküllü Efe Çerçeveleri ve Elit Fotoğraf Evi hem üretici hem de ithalatçı firma haline gelmiştir. Şu an Türkiye'nin en büyük süblimasyon baskı hizmeti, toptan hediyelik, fotoğraf malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Whatsapp İletişim Hattı